Tasuta tarne ostudel alates 50€!
0
0

Ostukorv on tühi

Jänku, kuul või vaakum? Suur vibraatori valimise juhend

Kaks peamist küsimust, millele tuleb vastata, et valida õige lelu: kas see peaks visuaalselt meenutama mehe peenist ning kas see peaks vibreerima, pöörlema või pulsseerima. Maksimaalse realistlikkuse tagab tavaline realistlik dildo. Kui soovid midagi huvitavat ja ebatavalist, siis vali mitterealistliku disainiga seade. Mõlemal on suur hulk funktsioone: vibratsioon, pulsatsioon, rotatsioon, veekindlus, kaugjuhtimine, iminapad ja palju muud.

Mitterealistlik vaginaalne vibraator
Mis see on: fallosekujuline mänguasi, mis ei meenuta välimuselt peenist.
Milleks: tupe ja G-punkti stimuleerimiseks.
Millist materjali eelistada: silikoon.
Kuju: kõvera või suurendatud otsaga mänguasjad spetsiaalselt G-punkti stimuleerimiseks; reljeefsed mänguasjad stimuleerivad lisaks ka tupeseinu.
Millele tähelepanu pöörata: proovi hinnata mänguasja diameetrit realistlikult. Reegel „mida suurem, seda parem“ alati ei kehti. Liiga suured dildod võivad tekitada ebamugavust või isegi kahjustusi.

Jänkuvibraatorid
Neile, kes tahavad kõike ja korraga, on olemas naiste seksilelud, mis stimuleerivad samaaegselt nii kliitorit kui ka tuppe! Kuulsad jänkuvibraatorid on fallose kujuga ning väikese otsaga, mis ulatub kliitorini. Kõik jänkud vibreerivad, mõned neist pöörlevad ja mõned on mõeldud ka vannis või duši all kasutamiseks. Soovitud efekti saavutamiseks tuleb valida õige suurus, mis vastab sinu anatoomiale. Enne mänguasja valimist oleta, mis suurusega otsa ja fallosekujulist osa sul vaja on.

Mis see on: fallosekujuline mänguasi, millel on kliitorit stimuleeriv ots.
Milleks: samaaegse tupe ja kliitori stimuleerimiseks
Millist materjali eelistada: silikoon.
Millele tähelepanu pöörata: mida suurem on ots kliitori stimuleerimiseks, seda suurem on tõenäosus, et mänguasi sobib just sinule, sest kõikidel naistel asub kliitor erineval kaugusel tupeavast. Lai ots stimuleerib mitte ainult kliitorit, vaid ka häbememokkasid. Kui valid mänguasja spetsiaalselt katsetamaks tehnikat, mille järgi stimuleeritakse algul kliitorit ning alles viimasel hetkel toimub penetratsioon, sobib painduva otsaga jänkuvibraator, mida saab kergelt õigel hetkel eemale suunata.

Tupekuulid – need ei ole päris seksilelud, vaid nende põhifunktsioon on naiste tupelihaste treenimine. Esiteks parandab see seksi kvaliteeti mõlema partneri jaoks. Teiseks võimaldab see kergemini üle elada sünnituse ja jõuda heasse vormi pärast lapse sündi.

Klitoriaalsed stimulaatorid
Mis see on: erineva kujuga ning tavaliselt väiksema suurusega mänguasjad.
Milleks: kliitori stimuleerimiseks, mistahes erogeensete piirkondade erootiliseks massaažiks või eelmänguks partneriga enne seksi.
Millist materjali eelistada: silikoon, metall, ABS-plast. Silikoon on pehme ning seda on meeldiv puudutada. ABS-plast laseb vibratsiooni läbi paremini kui silikoon – sobib neile, kes otsivad väga intensiivset stimulatsiooni. Metall laseb vibratsiooni läbi paremini kui silikoon ning seda võib temperatuuriga mängimiseks soojendada ja jahutada.
Millele tähelepanu pöörata: lisaks vibratsioonile on praegu ka palju muid tehnoloogiaid, näiteks mõned seadmed imiteerivad kliitori lakkumist, teised sobivad suhuvõtmiseks. Vaadake toote juures olevat videot, et aru saada, kuidas täpselt mänguasi töötab.

Viborkuul on väike kliitori stimuleerija. Sobib algajatele seksilelude maailmas. Kuule saab kanda kaasas käekotis, võtta puhkusele kaasa, näidata sõbrannadele – need on väikesed ja sageli huvitava disainiga.
Kategoorias „Muud kliitori stimuleerijad“ leiad naiste seksilelusid ka selliste funktsioonidega nagu suuseksi imiteerimine, kaugjuhtimine, hääle ja muusikaga sünkroniseerimine jms. Enamik neist sobib suurepäraselt nii omaette nautimiseks kui ka eelmänguks partneriga.

Vibromunad
Mis see on: puldiga juhitav või telefoniga sünkroniseeritav munakujuline mänguasi.
Milleks: sisemiseks ja väliseks stimuleerimiseks, mistahes erogeensete piirkondade erootiliseks massaažiks või eelmänguks partneriga enne seksi.
Millist materjali eelistada: silikoon.
Millele tähelepanu pöörata: mänguasi sobib suurepäraselt eelmänguks partneriga. Üks teist võib hoida käes pulti või nutitelefoni ning pakkuda teisele naudingut eemalt.

Kuulvibraator ei sobi samaaegseks tupe ja kliitori stimuleerimiseks. Seda mänguasja võib kasutada iga piirkonna jaoks kordamööda. Kõikidel kuulvibraatoritel on nöör või juhe, mis võimaldab mänguasja kontrollida. Paljud brändid toodavad kuulvibraatoreid, millel on kaugjuhtimispult.

Vaakumstimulaatorid
Mis see on: üks tõhusamaid mänguasju naiste masturbeerimiseks.
Milleks: kliitori stimuleerimiseks ja kiireks orgasmiks.
Millist materjali eelistada: kere ABS-plastist, kliitorit stimuleeriv ots silikoonist.
Millele tähelepanu pöörata: mänguasi stimuleerib kliitorit õhu pumpamisega, veri suundub kiiresti kliitorisse ning orgasm saabub 2–6 minuti jooksul. Mänguasi sobib ka tundlikule nahale ning seda saab kasutada mitu korda järjest, sest see ei ärrita limaskesta.

Viimaste aastate uudistoode naiste seksilelude maailmas on vaakumstimulaatorid. Nende peamine eripära seisneb selles, et stimulatsioon toimub tänu lainetena toimuvale vaakumiefektile, mitte aga vibratsioonile. Need mänguasjad sobivad ideaalselt tundliku naha ja limaskestaga naistele – eimingit ärritust või ebamugavust.

Wand-vibraatorid
Mis see on: kõige intensiivsem vibreeriv mänguasi.
Milleks: kliitori ja muude erogeensete piirkondade intensiivseks stimuleerimiseks, massaažiks.
Millist materjali eelistada: kere ABS-plastist, pea silikoonist.
Millele tähelepanu pöörata: Wand-vibraator sobib kliitori stimuleerimiseks madala tundlikkusega naistele.

Wand-vibraator on mõeldud ainult väliseks stimulatsiooniks. Klassikalises mõistes on see võrdlemisi suur võrgust töötav masseerija, kaasaegne variant on aga taaslaetav, müratu, väike ja veekindel.

Sulle võib veel meeldida