100 PÄEVA TAGASTUSGARANTII 100 PÄEVA TAGASTUSGARANTII
TASUTA TARNE ALATES 50€ TASUTA TARNE ALATES 50€
DISKREETNE PAKEND DISKREETNE PAKEND
TASUTA TARNE ALATES 50€
100 PÄEVA TAGASTUS
0
0

Ostukorv on tühi

Kliitoristimuleerijad

Mis see on: erineva kujuga ning üldjuhul väiksemad lelud.
Milleks: kliitori stimuleerimiseks, mistahes erogeensete piirkondade erootiliseks massaažiks või eelmänguks partneriga enne seksi.
Millist materjali eelistada: silikoon, metall, ABS-plast. Silikoon on pehme ning seda on meeldiv puudutada. ABS-plast laseb vibratsiooni paremini läbi kui silikoon – sobib neile, kes otsivad väga intensiivset stimulatsiooni. Ka metall laseb vibratsiooni paremini läbi kui silikoon ning seda võib temperatuuriga mängimiseks soojendada või jahutada.
Millele tähelepanu pöörata: lisaks vibratsioonile on tänapäeval ka palju muid tehnoloogiaid, näiteks mõned seadmed imiteerivad kliitori lakkumist. Vaata toote juures olevast videost, kuidas täpselt lelu töötab.

Viimaste aastate uudistoode naiste seksilelude maailmas on vaakumstimulaatorid. Nende peamine eripära seisneb selles, et stimulatsioon toimub tänu lainetena toimuvale vaakumiefektile, mitte aga vibratsioonile. Need mänguasjad sobivad ideaalselt tundliku naha ja limaskestaga naistele – eimingit ärritust või ebamugavust.

Suur vibraatori valimise juhend