100 PÄEVA TAGASTUSGARANTII 100 PÄEVA TAGASTUSGARANTII
TASUTA TARNE ALATES 50€ TASUTA TARNE ALATES 50€
DISKREETNE PAKEND DISKREETNE PAKEND
TASUTA TARNE ALATES 50€
100 PÄEVA TAGASTUS
0
0

Ostukorv on tühi

Libestid

Veepõhised libestid on universaalsed: need sobivad kokku pea kõikide seksuaalsete praktikate, sekslelude ja mistahes materjalist kondoomidega. Neid saab kergesti veega maha loputada, need ei jäta plekke, ei ole kleepuvad ega lähe tükki.

Silikoonipõhised libestid tagavad täiusliku ja pikaaegse libestuse seksi või masturbeerimise ajal ilma kuivamiseta. Neid ei saa kasutada koos silikoonist seksleludega, kuid need sobivad näiteks vees seksimiseks.

Suuseksi libestid on lõhnastatud veepõhised libestid, mis on ohutud lakkumiseks ja vahel ka allaneelamiseks ning võimaldavad korraga saavutada kolme eesmärki: 1) neutraliseerivad kondoomi maitset ja lõhna, 2) stimuleerivad sülje eritumist, mistõttu piisab ka väikese koguse pealekandmisest, 3) toovad seksi täiendavat lõbu ja mänglevust, ka nende lõhnad on enamasti mänglevad.

Erutavad libestid – nagu ütleb ka nimetus, on tegu erutusele kaasaaitavate libestitega. Need sisaldavad komponente, mis suurendavad verevoolu suguorganitesse ning tugevdavad loomulikku niisutust.

Silikooni- või veepõhine? Blogi